İletişim Bilgileri

Evci dekor

  • Yetkili Kişi: Ferhat Karakuş
  • Telefon numarası: +90 (216) 459-71-84, 0532 461 74 12
  • MSN: evcidekor@hotmail.com
  • Adres: içerenköy mah. köy arası sok. no:20 kat 4, ataşehir, İstanbul, 34000, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1999 yılından bu güne

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta ürünlerle ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır.

Firmamızın; Boya(su ve tiner bazlı bütün boyalar),İç ve Dış Isı Yalıtımı,Alçı (saten, sıva, dekoratif),Kartonpiyer,Asma tavan,Banyo,Mutfak dolabı,Tüm yer döşemleri (Parke,fayans,Mermer,mozaik Vb..) Kombi,Radyatör Satışı, Montazı ve  Doğalgaz Tesisatı konusunda uzman kadrosu; sahip olduğumuz bilgi ve teknoloji ile her bireyin birey olarak değer ifade ettiği ilkesinden hareketle, çevreye saygılı ve çevreyi koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sergilemektedir.

Dinamik ve yenilikçi anlayışı ile ihtiyaçlara yönelik hizmet pazarlamasında sürekli evrim geçiren firmamız, Dünya DEKORASYON sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, fuar ve seminerler vasıtası ile kendisini sürekli güncellemektedir.

Kurumsal kalite vekaliteli hizmet anlayışımız; üretim noktasından başlayıp, nihayi tüketicilerin memnuniyeti ile sonuçlanan eksen üzerinde odaklanmıştır.

Zamanında ve problemsiz bir şekilde hizmet ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla siz değerli müşterilerimize sunduğu malzeme ve hizmeti, tedarikçileri ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir.

Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

Yeni projelerinizde buluşmak dileğiyle…

Sunulan Ürünler ve Hizmetler

İç ve Dış Mantolama,

Dış cephe söve süslemeleri

Alçı, Boya,

Kartonpiyer, Alçıpan (bölme duvar, asma tavan),

Banyo ve Mutfak dolabı,

Su tesisatı,Elektrik tesisatı,

Yer döşemeleri(seramik,laminat parke, mineflo),

Duvar kağıdı,

Küpeşte,

Pimapen,

Cam kapı,katlanır cam, Panel kapı, Amerikan kapı,

Demir doğrama(ferforje,yangın merdiveni)

Kombi , Radyatör ve Doğalgaz Tesisatı

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Ferhat Karakuş
Web Sitesi: http://evcidekor.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Evci dekor
Şirket Türü: Hizmet şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Kombi,Radyatör ve Doğalgaz Tesisatı,İç ve Dış Mantolama,Alçı,Boya, Kartonpiyer,Alçıpan(bölme duvar,asma tavan Banyo ve Mutfak dolabı,Su tesisatı,Elektrik tesisatı,
İlgi Alanı: Yer döşemeleri(seramik,laminat parke, mineflo)Duvar kağıdı,Küpeşte,Pimapen,Cam kapı,katlanır cam,Panel kapı,Amerikan kapı, Demir doğrama(ferforje,yangın merdiveni) Dış cephe söve süslemeleri
Adres: içerenköy mah. köy arası sok. no:20 kat 4, ataşehir, İstanbul, 34000, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (216) 459-71-84, 0532 461 74 12
MSN: evcidekor@hotmail.com
Ek Bilgiler: içerenköy mah.köy arası sok.no: 20 kat 4
Web sitesi: http://www.evcidekor.com

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 1999
Şirket Türü: Diğer